اخبار فناوری|اپل

دنبال یک فایل منیجر محشر برای آی‌فون و آی‌پد با ویژگی منحصر به فرد زیپ و «آن زیپ» کردن فایل‌ها می‌گردید؟

در iOS 11 گرچه وعده اپلیکیشن عالی مدیریت فایل به ما داده شده، اما باید در نظر بگیرید که علیرغم همه مزیت‌ها این اپلیکیشن از انجام یک کار عاجز است: زیپ و آن‌زیپ کردن فایل‌ها.

واقعیت‌اش که ما راه ساده‌ای برای زیپ و آن زیپ کردن فایل‌ها در iOS‌ به صورت پیش‌فرض نداریم، اما به دلایلی که می‌دانید این کار، کاری است که مرتب به آن نیاز پیدا می‌کنیم. مثلا ممکن است بخواهیم برخی از فایل‌های خود را زیپ و رمزگزاری کنیم، یا اینکه دوست داریم تعداد زیادی از فایل‌ها را برای دوستمان ایمیل کنیم، اما به علت تعداد زیاد، سرویس ایمیل مورد استفاده ما اجازه نمی‌دهد که در قالب یک ایمیل، فایل‌ها را بفرستیم.

در iOS 11 گرچه وعده اپلیکیشن عالی مدیریت فایل به ما داده شده، اما باید در نظر بگیرید که علیرغم همه مزیت‌ها این اپلیکیشن از انجام یک کار عاجز است: زیپ و آن‌زیپ کردن فایل‌ها.واقعیت‌اش که ما راه ساده‌ای برای زیپ و آن زیپ کردن فایل‌ها در iOS‌ به صورت پیش‌فرض نداریم، اما به دلایلی که می‌دانید این کار، کاری است که مرتب به آن نیاز پیدا می‌کنیم. مثلا ممکن است بخواهیم برخی از فایل‌های خود را زیپ و رمزگزاری کنیم، یا اینکه دوست داریم تعداد زیادی از فایل‌ها را برای دوستمان ایمیل کنیم، اما به علت تعداد زیاد، سرویس ایمیل مورد استفاده ما اجازه نمی‌دهد که در قالب یک ایمیل، فایل‌ها را بفرستیم.

اما اپلیکیشن رایگان Documents 6 این کار را خیلی ساده می‌کند. Documents 6 تنها برای زیپ و آن زیپ کردن فایل‌ها نیست و در واقع یک اپلیکیشن جامع مدیریت فایل است.

با کمک آن می‌توانید انبوهی از فایل‌ها را با خود اپ باز کنید که شامل فایل‌های ورد، اکسل، موسیقی، عکس، ویدئو و ای‌بوک‌ها می‌شود.

مزیت عالی دیگر این است که می‌توانید فایل‌ها پراکنده خود را مرتب‌شده ببینید. مثلا کلیه فایل‌های متنی در یک پوشه، یا کلیه فایل‌های فضای ابری در پوشه دیگر.

تازه می‌توانید در محیط آی‌پد، این برنامه را در کنار اپلیکیشن ایمیل یا مثلا تلگرام باز کنید و بعد فایل‌های مورد نظر را راحت به داخل اپلیکیشن دیگر درگ اند دراپ کنید.

با کمک Documents 6 دانلود فایل‌ها هم ساده‌تر می‌شود و می‌توانید فایل‌های آی‌فون و آی‌پد خود را همیشه سینک یا همسان کنید.

یک ویژگی خوب دیگر: حاشیه‌نویسی فایل‌های PDF

همه اینها در اپلیکیشن رایگان Documents 6

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. امین می گوید

    با تشکر خیلی کاربردی بود

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید