خانه / آموزش ها / نوشتن پیام با (دست خط)خودتان در ایفون و ایپد

نوشتن پیام با (دست خط)خودتان در ایفون و ایپد

یکی از این ویژگی‌های آی او اس ۱۰ ارسال پیام دست نوشته در آیفون و آیپد هست . و اگر با قلم گلکسی نوت سامسونگ کار کرده باشید، می‌دانید که نوشتن بر روی صفحه نمایش دستگاه چه لذتی دارد! اپل در سیستم عامل آی او اس ۱۰ این امکان را در اختیار کاربران قرار داده تا با استفاده از انگشت خود و در برنامه Messages دستگاه عبارت یا کلمه‌ای نوشته و آن را برای مخاطبین خود ارسال کنند. به این نوع عبارت که توسط انگشت دست کاربر نوشته می‌شود، اصطلاحا پیام دست نوشته می‌گوییم.

مرحله اول Messages آیفون خود را اجرا کنید و مخاطبی را انتخاب کنید هنگامی که مانند عکس فوق به صفحه ارسال و دریافت پیام مخاطب مد نظرتان هدایت شدید، انگشت خود را بر روی فیلد تایپ قرار دهید تا این فیلد انتخاب شود و کیبورد دستگاه برای تایپ متن آماده شود.

 

آیفون خود را به صورت افقی در دستتان بگیرید. در این شرایط صفحه‌ یا حالتی مشابه با عکس به شما نمایش داده می شود

 

متن دست نوشته مد نظرتان را در بخش سفید رنگ صفحه بنویسید و سپس گزینه Done را لمس کنید. با لمس گزینه Done بار دیگر به صفحه مکالمه خود با کاربر مد نظر هدایت می‌شوید با لمس گزینه ارسال پیام در این مرحله، دست نوشته شما برای مخاطب مد نظرتان ارسال خواهد شد.

 اگر پس از انتخاب فیلد تایپ متن و سپس افقی کردن آیفون خود به صفحه‌ای که به منظور ایجاد متن دست نوشته ارائه می‌شود هدایت نشدید و به جای آن کیبورد مجازی آیفون در حالت افقی نمایان شد 0در این شرایط مانند عکس زیر، گزینه‌ای که با فلش نمایش داده‌ایم را لمس کنید تا صفحه ایجاد دست نوشته نمایان شود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *