خانه / اخبار / Cydia 1.1.14 در جیلبریک آنتدر iOS 8 عرضه شد !

Cydia 1.1.14 در جیلبریک آنتدر iOS 8 عرضه شد !

Saurik خبر از یک به روز رسانی جدید در Cydia در جیلبریک آنتدر iOS 8.0 تا iOS 8.1 داد.

Cydia 1.1.14 مشکل قفل بودن دستگاه در هنگام استفاده از Passcode بعد از بوت شدن را برطرف می سازد ، قابلیت فوق العاده ای که اکنون Cydia تنها در iOS 8 قادر به انجام آن است پشتیبانی از چندوظیفه ای است ! همانطور که احتمالا می دانید یکی از مشکلات همیشگی کاربران ، عدم پشتیبانی سیدیا از مولتی تسکینگ است ، این ویژگی یکی از بزرگ ترین تغییرات Cydia از ابتدا تا به حال بوده است ، اگر مشکلی در این رابطه برایتان به وجود آمد حتماً با Saurik در شبکه های مروطه ارتباط برقرار کنید. این ویژگی جدید به کاربران این قابلیت را می دهد که در میان Cydia و سایر برنامه ها نظیر Safari ، Mail و… عمل سوئیچ را انجام دهید ، در حالی که هیچ تغییری در پروسس فعلی Cydia بوجود نیاید.

جزئیات و توضیحات بیشتر پیرامون Cydia 1.1.14 را در اامه مطلب بخوانید.

www.i-clarified.ir

یکی از قابلیت های اساسی اعمال شده در Cydia از نسخه گذشته تاکنون ، جلویگری از باز شدن پنجره های تبلیغاتی PopUp و جلوگیری از هدایت خودکار به App Store است ، در نسخه جدید پیش از این عمل از کاربر کسب اجازه می شود.

Cydia 1.1.14 اکنون دارای پشتیبانی از iPhone 6 و iPhone 6 Plus و پشتیبانی از آیکونهای 3X و همچنین قابلیت چرخش iPhone 6 Plus است.

اکنون پشتیبانی کامل از ویدیوها و همچنین ویدیوهای یوتیوب از Cydia در iOS 7.1 برطرف شده است ، در Cydia 1.1.13 ، امکان استفاده تنها از زبان انگلیسی ممکن بود ، اکنون این مشکل نیز برطرف گردیده است.

گاهی اوقات در نسخه قدیمی Cydia ، نصب پکیج ها در صف قرار می گرفت در حالی که این عمل در زمانی مناسب انجام نشده بود ؛ اکنون این مشکل تا حد بسیار کمتری رخ می دهد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.