اخبار فناوری|اپل

قابلیت نقشه 3 بعدی در iOS 6 بر روی آیفون 4 پورت شد ! + ویدیو

پس از گذشت شایعات پیرامون قابلیت سه بعدی در مورد اپلیکیشن Maps در iOS 6 ، سرانجام در 11 ژوئن ، شاهد پرده برداری اپل از iOS 6 بودیم ! شایعات به حقیقت پیوستند و اپلیکیشن Maps در iOS 6 به صورت سه بعدی عمل می کند. پس از آنکه iOS 6 را بر روی دستگاه A4 خود نصب کردم ، متوجه عدم وجود دکمه 3D شدم ! بله ! قابلیت نقشه های سه بعدی ، نیازمند پردازش گرافیکی موجود در سی پی یو های A5 می باشد. بنابراین تنها کاربران آیپد نسل سوم ، آیپد 2 و آیفون 4 اس قادر به استفاده از این قابلیت هستند و این موضوع ، مسئله ای نا امید کننده است.

نگران نباشید ! پس از آنکه دیروز برنامه رداسنو برای جیلبریک iOS 6 منتشر شد ، هکری روسی ، کدهای مربوط به قابلیت 3 بعدی را بر روی آیفون 4 پورت کرد ! این هکر توانست با ایجاد یک حفره ، بر روی اپلیکیشن Maps در آیفون 4 ، کنترل و دسترسی خاص داشته باشد.

این هکر با آماده سازی توییک 3DEnabler ، قابلیت سه بعدی سازی نقشه های Maps را در دستگاه های قدیمی تر اضافه می کند !

لینک دانلود فایل DEB مربوط به این توییک نیز در وب سایت مربوطه قرار گرفته است. از آنجا که هنوز در iOS 6 سیدیا را نداریم ، باید به کمک تونل زدن در SSH اقدام به نصب این فایل کرد.

در ادامه این هکر ، ویدیویی را از این قابلیت که در آیفون 4 کار می کند به نمایش گذاشته است. جهت دانلود این ویدیو به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

www.i-clarified.ir

دانلود این ویدیو از لینک Mediafire

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید